Bovenste rij van links naar rechts: Peter Spoelstra (trainer), Iris Boerman, Abia Veenvliet, Julie ten Brink, Claude Davelaar, Marjolein Coers en Romee van den Berg. Onderste rij van links naar rechts: Joke Hahn, Celine Lekatompessy, Hanna Tingen, Maartje Koudijs en Rachel Florijn.
Bovenste rij van links naar rechts: Peter Spoelstra (trainer), Iris Boerman, Abia Veenvliet, Julie ten Brink, Claude Davelaar, Marjolein Coers en Romee van den Berg. Onderste rij van links naar rechts: Joke Hahn, Celine Lekatompessy, Hanna Tingen, Maartje Koudijs en Rachel Florijn. ERIK van t LAND

Nieuwe trainer Peter Spoelstra wil bouwen bij SSS-dames

16 september 2022 om 12:55 Volleybal

BARNEVELD Wanneer de voortekenen niet bedriegen, moeten de dames van Simplex/SSS in staat geacht worden om een behoorlijk potje mee te kunnen ballen in de tweede divisie B. Behalve het vertrek van Geralde van de Bunt bleef de selectie intact en dat betekent dat de nieuwe trainer/coach Peter Spoelstra kan bogen op een team met een mooie mix tussen jeugd en ervaring. ,,Er staat al een team. Voor mij is het zaak om hiermee verder te bouwen.”

Aan het woord is de nieuwe trainer/coach van SSS, Peter Spoelstra. De 47-jarige Edenaar, eigenaar van architectenbureau PS architectuur, was op zoek naar een nieuwe uitdaging en vond die binnen zijn eigen omgeving. Na een aantal jaren TweeVV en drie jaar VCV uit Veenendaal hoopt Spoelstra het team verder door te ontwikkelen. ,,Ik kende het team al een beetje en heb ze vaker zien spelen en toen ik in mei in gesprek kwam met SSS waren we er na een proeftraining redelijk snel uit. Het is een prima tweede divisieteam. Natuurlijk is het altijd lastig om een prognose te geven, maar we moeten in staat zijn om een aardig woordje mee te kunnen spreken in deze klasse. We zijn in staat om een snel spelletje te spelen en natuurlijk kunnen we bogen op de nodige ervaring. Het team is ingespeeld en wanneer we in staat zijn om onze automatismen goed uit te voeren komen de resultaten vanzelf. Daar ben ik van overtuigd.”

NIEUW Nieuw binnen de selectie is Celine Lekatompessy die vanuit de A-jeugd nu als passer/loper haar debuut gaat maken in de selectie. Joke Hahn en Maartje Koudijs vormen samen de spelverdeling, terwijl Rachel Florijn en Marjolein Coers het midden gaan bemannen. Claude Davelaar, Julie ten Brink en Iris Boerman staan wederom op de passer/loper-positie, terwijl Romee van den Berg en Abbia Veenvliet op de diagonaalpositie komen te staan. Hanna Tingen zal de rol van libero vervullen. ,,Een mooie selectie waarbij we alleen op het midden nog wel wat versterking kunnen gebruiken. Die positie is natuurlijk behoorlijk belastend, dus een aanvulling zou welkom zijn. Verder hoop ik natuurlijk dat iedereen fit blijft.”
Simplex/SSS start de competitie thuis tegen Trivos uit Wijchen. Aanvang is om 17.00 uur in sporthal De Meerwaarde.

Gerard Brom

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie