Doves laat zich zien in Nijmegen
13 januari 2014 om 00:00 NieuwsBARNEVELD - De turnsters van Doves kwamen zaterdag in actie voor de tweede plaatsingswedstrijd van de 4e divisie. De wedstrijd werd in Nijmegen gehouden.
In de eerste wedstrijdronde kwamen de instappers Roos Stegeman en Dionne Pater in actie. Roos turnde een prima vloeroefening werd eerste op dit toestel. Zij eindigde op een achtste plek. Dionne had wat pech bij het onderdeel balk, maar turnde verder een prima wedstrijd. Zij eindigde als zeventiende.
In de derde ronde mochten Junior E hun oefeningen laten zien. Jiska Plenter turnde een goede wedstrijd. Zij liet een mooie balkoefening zien met een puntenscore van 11,300. Jiska mocht vervolgens een gouden medaille om haar nek hangen.
Laura Borren turnde een prima wedstrijd maar liet wat punten liggen bij sprong. Zij eindigde op een achttiende plek in een deelnemersveld van 31 turnsters. Susanne liet wat steekjes vallen bij de onderdelen balk en brug deze wedstrijd en eindigde op een 22e plek. Deze ronde kwamen ook Kelsy Sinay, Laura Wolting en Julia Hazeleger in actie. Kelsy turnde nette oefeningen. Zij werd negende.
Laura Wolting turnde haar eerste wedstrijd van dit seizoen en turnde prima oefeningen. Zij was tevreden met een elfde plaats. Julia had wat pech op de balk waardoor ze punten liet liggen, zij eindigde op de dertiende positie.
In de vierde wedstrijdronde mochten Emma Scheuter en Indy Fransen-Kamps hun oefeningen laten zien. Indy turnde een stabiele oefening en werd eerste op onderdeel vloer. Zij mocht uiteindelijk plaats nemen op het podium en een zilveren medaille in ontvangst nemen.
Emma Scheuter turnde een mooie balk oefening. Zij kreeg een puntenscore van 12,150 en werd eerste op dit onderdeel. Helaas vergat ze een onderdeel op de vloer, waardoor ze veel punten liet liggen. Emma werd uiteindelijk zevende.
In de laatste ronde kwamen de Senioren in actie. Irma Schoonbeek turnde een goede wedstrijd en liet een mooie balkoefening zien aan de jury. Zij werd vijfde. Elise van Boven turnde een goede vloeroefening. Zij werd derde op dit onderdeel. Zij eindigde als negende.
Marinka Blankenburgh turnde een prima wedstrijd en werd elfde. Joëlle Kuijt had deze wedstrijd wat pech bij de brug en liet daardoor punten liggen. Zij eindigde uiteindelijk op een twaalfde plaats.













