LTC-voorzitter Erik Buers bij de huidige padelbanen op sportpark De Watermolen.
LTC-voorzitter Erik Buers bij de huidige padelbanen op sportpark De Watermolen. Pauw Media

LTC Barneveld krijgt er twee padelbanen bij

3 juni 2022 om 08:48 Overig

BARNEVELD De populariteit van de padelsport lijkt ook in Barneveld geen grenzen te kennen. Het groeiende aantal leden noopt Lawn Tennis Club Barneveld om de handen uit de mouwen te steken om twee nieuwe kooien aan te leggen. ,,En we sluiten niet eens uit dat er nog een derde - extra - padelbaan bijkomt”, zo laat een bijzonder enthousiaste LTC-voorzitter Erik Buers weten. ,,Iedereen lijkt wel te padellen.”

Vijf jaar geleden alweer werden de eerste padelbanen aangelegd op sportpark De Watermolen aan de Plantagelaan. Al gauw daarna werd ook toen een extra baan erbij gelegd. Nu is er dus alweer een nieuwe mijlpaal voor de Barneveldse tennisvereniging die de nieuwe sport dan ook vol gretigheid omarmt. ,,Covid was de afgelopen tijd een vertragende factor, maar nu is de kogel dus door de kerk, LTC krijgt er sowieso twee padelbanen bij”, zo vertelt de preses. ,,Op dit moment zijn er al 250 padelleden, al dan niet in combinatie met een lidmaatschap van het tennis. Het gaat allemaal hartstikke snel en er kwam steeds meer gemopper dat de banen niet meer konden worden gereserveerd wegens de drukte in de avonden van 18.00 tot 22.00 uur. We hebben naar de leden geluisterd en het bestuur heeft dus besloten tot de aanleg van extra banen.”

De algemene ledenvergadering moet zich daar binnenkort nog officieel voor uitspreken, maar volgens de voorzitter van de in totaal 750 leden tellende club is dat slechts een formaliteit. ,,Intentie is dus om drie vloeren aan te leggen met twee kooien waar padel kan worden gespeeld. Dat is het principe, maar als het financieel allemaal goed uitpakt, is een derde padelbaan dus niet eens uitgesloten.”

AFHANKELIJK Wanneer worden de nieuwe banen aangelegd? ,,Dat is afhankelijk van de leverancier, maar we denken dat dit in het najaar het geval is. Zeker is dat dit heel goed voor de club is. Waar de banen komen te liggen? In elk geval niet naast de huidige padelbanen, omdat de geluidsoverlast dan te groot wordt. Ze komen sowieso in de plaats van één of twee tennisbanen. Daar komt later officieel duidelijkheid over.”

Jurre Jochemsen

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie