Elibert van Veldhuizen: ,,Met een persoonlijk slaapadvies en het juiste bed helpen we mensen verder.
Elibert van Veldhuizen: ,,Met een persoonlijk slaapadvies en het juiste bed helpen we mensen verder. Rinus van Denderen

Beddenspecialist bundelt krachten: ‘Alleen een goed bed is niet genoeg’

29 juni 2023 om 15:20 Zorg

KOOTWIJKERBROEK  Genoeg beweging, goed eten en voldoende nachtrust zijn belangrijk om je fit en gezond te voelen. Dat weet ook Elibert van Beddenspecialist Van Veldhuizen uit Kootwijkerbroek. 

,,Je leefstijl kan de oorzaak zijn van klachten als vermoeidheid, gewrichtsklachten of spierpijn. Om deze reden gaan wij vanaf volgende maand samenwerken met een fysiotherapeut en een lifestyle- en voedingscoach. Want alleen een goed bed is niet genoeg. Als uit een gesprek met klanten bijvoorbeeld blijkt dat ze veel last hebben van stress of ze bewegen te weinig, dan kan ik ze door verwijzen naar Pascal Fysio in Harskamp of naar Impact in Ede.”

Slapen, bewegen en voeding als vertrekpunt voor een gezonder leven

INLOOPAVOND

Om mensen kennis te laten maken met deze nieuwe, bredere aanpak is er op maandag 17 juli een inloopavond bij Beddenspecialist Van Veldhuizen. Alle drie de expertises zullen deze avond aanwezig zijn. Elibert van Veldhuizen is de slaapexpert en geeft uitleg over het belang van een goed bed. Als mensen dat willen, kunnen ze inzicht krijgen in hun slaaphouding. Pascal van Fysio Harskamp zal vragen beantwoorden over fysieke klachten, zoals spierpijn en gewrichtsklachten. Hij is gespecialiseerd in dry needling en medische fitness. En Joyce van Assen van Impact kan gezondheidsscans af te nemen bij geïnteresseerden. Bij zo’n scan worden bijvoorbeeld de druk in je wervelkolom, je stressomvang, doorbloeding en mogelijke voedingsintoleranties gemeten. Joyce geeft verder ook uitleg over voeding, sport en beweging.

LIG JE OOK GOED?

‘Ik slaap wel lekker, maar word ik ook uitgerust wakker?’ is een vraag die volgens Elibert iedereen zichzelf eens zou moeten stellen. ,,Een goed bed ondersteunt je lichaam en neemt je spierfunctie over. Lig je niet goed, dan zijn je spieren ‘s nachts nog erg druk om alles op zijn plek te houden. Met als gevolg dat je niet fit je bed uitkomt. Rug- of nekklachten kunnen veroorzaakt worden door een slechte slaaphouding of een verkeerd matras. Wij meten of iemand goed ligt. Met een persoonlijk slaapadvies en het juiste bed helpen we mensen verder. Maar nogmaals: een goed bed alleen is niet genoeg. Het gaat om je leefstijl; om de driehoek slapen-bewegen-voeding. Als ik klanten met klachten kan helpen door ze te verwijzen naar mensen die verstand hebben van bewegen en voeding, dan doe ik dat graag!”

De inloopavond is van 19.30 tot 22.00 uur bij Beddenspecialist Van Veldhuizen, Garderbroekerweg 146 in Kootwijkerbroek. Aanmelden via vanveldhuizen@beddenspecialist.nl wordt op prijs gesteld.

Dit artikel wordt u aangeboden door Beddenspecialist Van Veldhuizen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie