
Deze negen bedrijven maken kans op prijzen tijdens Ondernemers Event Gemeente Barneveld
17 september 2025 om 06:55 ZakelijkBARNEVELD Metech, Ons Bedrijf en Van Ravenhorst Carrosseriebouw zijn de drie bedrijven die kans maken op de titel Ondernemer van het jaar. De winnaar wordt woensdag 19 november bekendgemaakt tijdens Ondernemers Event Gemeente Barneveld in het Barneveldse Schaffelaartheater.
Het Barneveldse bedrijf Metech ontwikkelt en levert schoonmaak- en veegmachines die bedrijfsvloeren brandschoon maken. Een andere kanshebber is Stichting Ons Bedrijf in Barneveld, dat werk, dagbesteding en begeleiding biedt aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De derde genomineerde in deze categorie is Van Ravenhorst Carrosseriebouw, specialist in slimme transportoplossingen als koelwagens, dierenvervoer en speciaal vervoer.
JONGE ONDERNEMER De Barneveldse bedrijven Stalero, Yellow Spring en Luchtenberg Meesters in Bomen zijn de genomineerden in de categorie Jonge ondernemer van het jaar. Stalero is een onderneming die zich richt op machinebouw en assemblage, Yellow Spring levert slimme ICT-oplossingen en Meesters in Bomen is gespecialiseerd in alles wat met bomen te maken heeft.
RETAIL EN HORECA In de categorie Retail en Horeca gaat de strijd tussen de Barneveldse ondernemingen Sophias Coffee en Elke Kast op Maat en christelijk vakantiepark Beloofde Land in Voorthuizen. Sophias Coffee levert versgebrande koffiebonen en barista-diensten, terwijl Elke Kast op Maat gespecialiseerd is in het ontwerpen en vervaardigen van op maat gemaakte kasten. Vakantiepark Het Beloofde Land biedt diverse accommodaties en uitgebreide recreatievoorzieningen voor jong en oud.
Alle genomineerden krijgen bezoek van de jury, die bestaat uit vertegenwoordigers van de hoofdsponsors, aangevuld met de voorzitter van Kiwanis Club Barneveld.
KAARTVERKOOP Ondernemers Event Gemeente Barneveld vindt woensdag 19 november voor de derde keer plaats. ,,Het doel van de avond is om het ondernemerschap in de regio te vieren en te belonen’’, meldt de organisatie. Robin Visser presenteert de avond, net als vorig jaar. Kaarten en tafels zijn te koop via ondernemersevent.com
Ondernemers Event Gemeente Barneveld is een initiatief van Kiwanis Club Barneveld en wordt samen met Heleen Kleijer georganiseerd.
GOED DOEL De opbrengst van het evenement gaat dit jaar naar Vlinderkind. Deze organisatie zet zich in voor mensen met de ongeneeslijke huidziekte epidermolysis bullosa (EB) door fondsen te werven voor onderzoek, bewustwording te vergroten en zorginitiatieven te ondersteunen.




















