Afbeelding
Pauw Media

Haringparty regio Barneveld op nieuwe locatie, hoofdsponsor met een toepasselijke naam

3 mei 2024 om 06:56 Zakelijk

BARNEVELD Haringparty regio Barneveld vindt dit jaar plaats op woensdag 26 juni. Met Zeumeren als nieuwe locatie en Visser & Visser als hoofdsponsor. 

,,We hebben er veel zin in’’, zegt Jaap van Beek, partner bij Visser & Visser. Vorig jaar was hij één van de tweehonderdvijftig gasten bij Haringparty regio Barneveld en tijdens een gesprek met de organisatie ontstond toen spontaan het idee om hoofdsponsor te worden. ,,De naam Visser & Visser past natuurlijk perfect bij een haringparty’’, zegt Van Beek met een glimlach. Maar dat is volgens hem niet de belangrijkste reden om dit netwerkevenement te sponsoren. ,,We dragen graag ons steentje bij aan een evenement dat ondernemers verbindt en met een veiling ook nog eens goede doelen steunt.’’

ALTIJD VOORUIT Visser & Visser heeft in totaal zestien vestigingen, waaronder kantoren in Barneveld en Lunteren. Onder het motto ‘Altijd vooruit’ biedt Visser & Visser een platform voor ondernemerschap. ,,We hebben veel waardevolle kennis in huis, die we het hele jaar door via interessante events delen met onze klanten’’, legt Van Beek uit. Als voorbeeld noemt hij trainingen over ‘de essentie van cijfers’ en ‘leiderschap’.

PLATFORM VOOR ONDERNEMERSCHAP Naast de traditionele dienstverlening (accountancy, hr en belastingzaken) is Visser & Visser gespecialiseerd in strategisch advies en leiderschap en ontwikkeling. Van Beek: ,,Er gebeurt heel veel in de wereld om ons heen. Hoe speel je als ondernemer bijvoorbeeld in op thema’s als duurzaamheid of kunstmatige intelligentie? Blijf je rondjes rijden op de rotonde of neem je de juiste afslag? Met een team van specialisten helpen we ondernemers die altijd vooruit willen.’’

AANMELDEN Haringparty regio Barneveld vindt dit jaar plaats op recreatiegebied Zeumeren, Stroetweg 7 in Voorthuizen. Ondernemers, vertegenwoordigers van belangenverenigingen en andere genodigden zijn woensdag 26 juni vanaf 16.00 uur welkom. Het netwerkevenement duurt tot 20.30 uur. Aanmelden is noodzakelijk en kan via deze website (vol=vol).

VEILING Vanaf 17.00 uur is er een veiling voor het goede doel. In de komende weken maakt de organisatie bekend welke goede doelen dit jaar een donatie kunnen verwachten. Vorig jaar ontving Neboplus een cheque van 13.500 euro voor de aanschaf van een rolstoelfiets. 

De organisatie van de haringparty is in handen van Elstar Catering, BDUmedia en Heleen Kleijer. Het evenement wordt mede mogelijk gemaakt door de Barneveldse Industriële Kring, Jonge Ondernemers Sociëteit, Ondernemersvereniging De Briellaerd, Ondernemers Vereniging Voorthuizen, Ondernemers Vereniging Kootwijkerbroek en Barneveld Tomorrow.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie