Ook boomwhackers worden in de KOM-les gebruikt.
Ook boomwhackers worden in de KOM-les gebruikt. Coen Beijer

Kinderen Ontdekken Muziek start in Voorthuizen

17 oktober 2023 om 18:31 Overig Deel je nieuws

Op woensdag 25 oktober start de cursus Kinderen Ontdekken Muziek (KOM) van Muziekschool Barneveld in Voorthuizen. Bij deze jaarcursus maken kinderen uit groep 3 t/m 6 op een speelse manier kennis met muziek. In de KOM-lessen worden veel leuke liedjes gezongen en leren de kinderen spelen op zogenaamde Orff-instrumenten. Dit zijn onder andere de trommel, tamboerijn, triangel, bekken, woodblock, xylofoon, metallofoon, conga’s en klokkenspel.

Het KOM-jaar is een goede voorbereiding voor kinderen die graag een instrument willen spelen. Ze leren al wat noten lezen en in de loop van het jaar krijgen ze alle instrumenten te zien en te horen. Daardoor kunnen ze uiteindelijk een goede keuze maken voor een instrument of zang.

De jaarcursus bestaat uit 30 lessen op woensdagmiddag van 16.30 tot 17.20 uur in De Eng aan de Rochetstraat 2 in Voorthuizen. De kosten bedragen 159 euro. Meer informatie en inschrijven via www.muziekschoolbarneveld.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie