
Bedrijf uit Barneveld in de race voor prestigieuze prijs: ‘Opleiden is elkaar motiveren om je eigen grenzen te verleggen’
5 november 2025 om 08:50 MaatschappelijkBARNEVELD Geurtsen Metaalbewerking uit Barneveld is genomineerd voor de OOM Award Gelderland 2025, de onderscheiding voor het meest actieve leerbedrijf in de metaalbranche. Het Barneveldse familiebedrijf behoort tot de drie kanshebbers in de regio, naast MDE Machinebouw uit Echteld en Damcon uit Opheusden. De winnaar wordt in januari bekendgemaakt.
,,Als wij in de toekomst vakmensen willen hebben, dan moeten we ze nu opleiden,” zegt eigenaar Cornelis Geurtsen. ,,Daar zijn we elke dag mee bezig. Opleiden is elkaar motiveren om je eigen grenzen te verleggen. Daardoor groeien we niet alleen als bedrijf, maar ook als mensen.”
De nominaties voor de OOM Award worden bepaald op basis van de inzet voor opleiding en ontwikkeling, zoals het aantal stageplaatsen, bbl-leerlingen en bijscholingsactiviteiten binnen het bedrijf. Een vakjury bezoekt de genomineerde bedrijven en maakt vervolgens de winnaar bekend tijdens de jaarvergadering van de Koninklijke Metaalunie.
De OOM Award is een initiatief van het scholingsadviesbureau OOM, dat zich inzet voor het versterken van vakmanschap in de metaalbewerking.
Meer informatie en een video over de genomineerde bedrijven is te vinden op www.oom.nl.

















