Afbeelding
AberMedia

Automobilist (20) lichtgewond bij ongeval in Voorthuizen

14 januari 2024 om 21:32 Ongeval

VOORTHUIZEN Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Welgelegenweg met de Gruttoweg in Voorthuizen is de bestuurder van een personenauto zondagavond lichtgewond geraakt.

De 20-jarige Voorthuizenaar liep een snijwond aan zijn hand en een bloedende lip op, maar hoefde na behandeling door ambulancemedewerkers niet voor verder onderzoek naar het ziekenhuis. 

Het ging rond 19.05 uur mis toen de bestuurder vanaf de Gruttoweg de Welgelegenweg wilde inrijden. ,,Het gas van de auto bleef hangen en de motor bleef doorlopen”, vertelt de man. ,,Ik reed tussen de 30 en 40 kilometer, maar kon door een glad wegdek de bocht niet meer halen en ben rechtdoor gereden om niet tegen een boom te botsen.” 

De auto belandde uiteindelijk in een diepe sloot. De bestuurder kon zelf de hulpdiensten bellen. Een bergingsbedrijf heeft de wagen met veel moeite uit de sloot kunnen halen. De Welgelegenweg was mede door het bergen van het voertuig tot na half negen afgesloten voor verkeer.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie