Afbeelding
WH Fotografie

Twee bestuurders gewond bij botsing in Scherpenzeel

8 oktober 2026 om 08:54 Ongeval

SCHERPENZEEL Op de Barneveldsestraat in Scherpenzeel zijn donderdagmorgen een auto en een bestelwagen met elkaar in botsing gekomen. Beide bestuurders raakten gewond. Ze zijn behandeld door ambulancepersoneel en daarna voor verder onderzoek naar het ziekenhuis gebracht.

De bestuurder van een zwarte Volvo verloor iets voor 06.00 uur de macht over het stuur toen hij vanuit Scherpenzeel richting Barneveld reed. De achterkant van de auto gleed volgens de jongeman weg door het natte wegdek. Daarna botste de wagen in een bocht met de zijkant hard tegen de tegemoetkomende bestelauto.

Na het ongeval werd de Barneveldsestraat (N802) door de politie afgesloten voor het verkeer. De schade aan de voertuigen was aanzienlijk, beide wagens moesten worden afgesleept.

Door de tijdelijke afsluiting van de weg ontstond flinke vertraging voor verkeer tussen Barneveld en Scherpenzeel.

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie