
Auto in brand op bedrijventerrein De Stroet in Lunteren
9 oktober 2026 om 08:57 BrandLUNTEREN Aan de Noordsingel op het nieuwe gedeelte van bedrijventerrein De Stroet in Lunteren is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto door brand verwoest.
De brandweer van Lunteren werd rond 1.30 uur opgeroepen voor een brand aan de Postweg. Eenmaal ter plaatse sloegen de vlammen al uit de geparkeerde auto. De brandweer wist het vuur te blussen. Omdat de brandstoftank kapot was gescheurd, moest de brandweer ook blussen met schuim.
De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. Op het asfalt stond in rode letters de tekst ‘UHHEE!’. Of dit verband houdt met de brand is niet bekend. Wel is duidelijk dat de tekst op het nieuwe asfalt zeer recent is aangebracht. De uitgebrande auto wordt opgehaald door een bergingsbedrijf.




















