Afbeelding
WH Fotografie

Vrachtwagen botst tegen stilstaande auto op A30 bij Lunteren; bestuurder springt net op tijd weg

21 augustus 2026 om 07:31 Ongeval

LUNTEREN Op de snelweg A30 bij Lunteren heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een zware aanrijding plaatsgevonden. Een auto kwam na een botsing tegen de vangrail tot stilstand. De chauffeur van een vrachtwagencombinatie zag dit te laat. De bestuurder van de auto was al uitgestapt en kon net op tijd wegspringen.

De automobilist belandde rond 02.10 uur tegen de vangrail toen hij komend vanuit de richting Barneveld naar eigen zeggen een klapband kreeg. De chauffeur van de vrachtwagen, die ongedeerd bleef, kon enkele honderden meters verderop veilig op de vluchtstrook parkeren.

ALCOHOL De bestuurder van de auto testte positief op alcohol en moest mee naar het politiebureau voor een ademanalyse. 

De ravage was enorm op de snelweg tussen Barneveld en Ede daarom werd deze door Rijkswaterstaat afgesloten. Verkeer kon passeren via de op- en afrit Lunteren. Rijkswaterstaat moet de beschadigde vangrail herstellen. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie