De mannenploeg van SDS ging opnieuw onderuit in de beker.
De mannenploeg van SDS ging opnieuw onderuit in de beker. Erik van 't Land

SDS-mannen doen zichzelf tekort in bekerduel

21 september 2025 om 09:46 Volleybal

VOORTHUIZEN De mannenploeg van SDS kent een moeizame start richting de competitie. Na een min of meer ingecalculeerd verlies tegen Renswouw werd geheel onnodig verloren van tegenstander OMS uit Putten. De Voorthuizenaren kwamen weliswaar op een 2-1 voorsprong in sets, maar geef die voorsprong net zo makkelijk weer weg of vervolgens in de vijfsetter te verliezen met 2-3. 

ONNODIG ,,Geheel onnodig en we hebben verzuimd om ons eigen spel te spelen’’, zo keek trainer/coach Erik Verkade terug op het verloren bekerduel. Verkade zal wederom de training en coach op zich nemen en geeft aan zelf zo min mogelijk te willen spelen. ,,Joas is onze eerste spelverdeler en ik zal mezelf zo min mogelijk zelf opstellen. Tegen OMS hebben we verzuimd het initiatief vast te houden. Na de 25-14 winst in de derde set gaven we het weg. Er was geen dreiging meer vanuit onze service en we gingen rommelen. Dat was zonde, want tegen OMS hadden we gewoon moeten doordrukken.’’ 

OMS is overigens ook ingedeeld in dezelfde promotieklasse als SDS, dus beide ploegen gaan elkaar nog 2 keer tegenkomen. ,,Het was een matige wedstrijd van onze kant en dat moet uiteraard beter. Het bekertoernooi is voor ons min of meer voorbereiding voor de competitie, maar dat het beter moet mag duidelijk zijn’’. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie