Afbeelding
@ TheoBeumer

Otterlo zegt af voor EasyWork Cup; Lunteren nu met twee teams.(update)

22 augustus 2025 om 19:10 Voetbal

LUNTEREN Voetbalvereniging Otterlo heeft op het laatste moment afgezegd voor de EasyWork Cup, die zaterdag op sportpark De Wormshoef wordt gespeeld. Het lukte de organisatie niet last minute een andere club te vinden. Lunteren is nu met twee teams van de partij. 

,,Net als eerder bij de afgezegde oefenwedstrijd tegen Blauw Geel’55, hebben wij nog last van een aantal blessures en ook spelers die nog op vakantie zijn’’, laat interim trainer Danny Suitela van Otterlo weten. ,,Wij vinden het jammer dat we niet meedoen, maar dit op het dit moment wel het beste.’’

Otterlo was ingedeeld in een poule met Lunteren, Advendo’57 en Blauw Geel’55. Sroe komt daar nu bij. In de andere poule komen Terschuurse Boys, Fortissimo, Veenendaal en Lunteren 2 uit.

Indeling: EasyWork Cup 2025

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie