
Piepjonge ondernemer start eierhandel in Barneveld
11 juli 2020 om 13:56 OverigBARNEVELD Uit school direct een potje voetballen of de speeltuin in? Niet voor Daan van de Krol. Na schooltijd bekijkt de 8-jarige Barnevelder zijn bestellingen, verpakt hij eieren en levert hij de doosjes vervolgens thuis af bij zijn klanten. Als alle appjes zijn verwerkt, gaat hij lekker spelen.
Daan: ,,Waar de eieren vandaan komen? Mijn opa is eierhandelaar en hij haalt bij boeren in de omgeving kakelverse eitjes. Ik koop de eieren bij opa en ik maak nu mensen in de Barneveldse wijk Veller blij met deze verse eitjes van de Veluwe.''
Verkopen zit in z’n bloed. Vorig jaar schreef Daan een spannend boevenboekje, printte het uit en verkocht tientallen exemplaren in de buurt. In mei zei hij: ,,Papa, ik wil nu echt een bedrijfje om geld te verdienen. Ik ga eieren van opa verkopen”.
BESTELLEN EN BEZORGEN Afgelopen weken was hij er al goed druk mee. Zijn goede vriend Niels helpt zelfs mee bezorgen. “Niels heeft een mooie skelter met een kar,” besluit Daan, “Dus hij krijgt ook salaris als hij helpt.”
Hoe werkt het bestellen van de eieren? Daan: ,,Via www.eierenvandaan.nl kun je een formuliertje invullen of je kan door een knopje of QR-code heel makkelijk via WhatsApp bestellen. Stuur wel even je adres mee, zodat ik weet waar ik de eieren kan bezorgen.''


















