,,Mels van de Munt, onze goedlachse olijke jongste zoon van één jaar. Met een gulle glimlach en een rij vol tanden, stapt hij langs alle stoelen tafels en banken.'’ Ingezonden door zijn moeder Arjate van de Munt- van Maanen uit Barneveld.
,,Mels van de Munt, onze goedlachse olijke jongste zoon van één jaar. Met een gulle glimlach en een rij vol tanden, stapt hij langs alle stoelen tafels en banken.'’ Ingezonden door zijn moeder Arjate van de Munt- van Maanen uit Barneveld. Van de Munt

8 keer een glimlach en de 60.000e inwoner van de gemeente Barneveld

22 december 2025 om 19:23 Maatschappelijk

BARNEVELD De Barneveldse Krant en tandartspraktijk Pauw & Co gaan op zoek naar ‘de mooiste glimlach van de regio Barneveld’. Deelnemers maken kans op een fotoshoot voor het hele gezin, een high tea of een waardebon van Choco & Zo.


,,Dit is Sanne Kampert uit Kootwijkerbroek. Nog maar enkele dagen oud en dan al zo’n lieve lach. Nee echt geen stuupjes, maar een echte lach.’’ Ingestuurd door buurvrouw Heleen Roelofsen uit Kootwijkerbroek. 


,,Met een glimlach keek ik naar de winnende foto van vorig jaar. De foto deed me direct denken aan een moment met mijn eigen kinderen’’, mailt Nathalie Quint- van Koesveld. ,,Elke avond kruipen we voor het slapen nog even samen in het grote bed, om de dag door te nemen en te kletsen tot onze ogen zwaar worden. Meestal eindigt het in gegiechel en een luid lachsalvo van Serena (11) en Charlotte (8). Hun mooie lach is op de foto duidelijk te zien. Een dagelijks ritueel dat ik koester. Klein, maar groots in geluk.’’ 

 SPELREGELS FOTOWEDSTRIJD
- Lever je foto’s aan in afdrukkwaliteit (bestand van minimaal 750 kb)
- Op de foto is minimaal 1 glimlach zichtbaar
- Vermeld duidelijk waar en wanneer de foto is gemaakt en wie of wat er op de foto is te zien.
- Alleen lezers uit het verspreidingsgebied van de krant dingen mee naar de prijzen.
- Foto’s moeten recent zijn gemaakt.
- Maximaal één inzending per persoon
- Inzenden is mogelijk tot maandag 5 januari 12.00 uur.


Mail je foto met de gevraagde gegevens naar fotowedstrijd@bdu.nl


,,Papa Patrick glimt van oor tot oor. Voor het eerst vader geworden op 2 december van zoon Sam.’’ Ingestuurd door Bep van Roekel uit Barneveld.


 ,,Sanne is vandaag vijf jaar geworden en staat stralend op de foto met haar nieuwe fiets. Bij haar geboorte werd ze verwelkomd als de 60.000e inwoner van de gemeente Barneveld, een extra bijzonder moment dat deze foto nog specialer maakt.’’ Ingezonden door de familie van Veldhuizen uit Kootwijkerbroek.


,,Nichtjes Fabe en Lauren genieten in het Zevenheuveltjes in Voorthuizen.’’ Ingezonden door opa en oma Van Ee uit Barneveld. 


,,Mels van de Munt, onze goedlachse olijke jongste zoon van één jaar. Met een gulle glimlach en een rij vol tanden, stapt hij langs alle stoelen tafels en banken.’’ Ingezonden door zijn moeder Arjate van de Munt- van Maanen uit Barneveld.

,,Dit is Sanne Kampert uit Kootwijkerbroek. Nog maar enkele dagen oud en dan al zo'n lieve lach. Nee echt geen stuupjes, maar een echte lach.'’ Ingestuurd door buurvrouw Heleen Roelofsen uit Kootwijkerbroek.
,,Papa Patrick glimt van oor tot oor. Voor het eerst vader geworden op 2 december van zoon Sam.'’ Ingestuurd door Bep van Roekel uit Barneveld.
,,Nichtjes Fabe en Lauren genieten in het Zevenheuveltjes in Voorthuizen.'’ Ingezonden door opa en oma Van Ee uit Barneveld.
,,Met een glimlach keek ik naar de winnende foto van vorig jaar. De foto deed me direct denken aan een moment met mijn eigen kinderen'’, mailt Nathalie Quint- van Koesveld. ,,Elke avond kruipen we voor het slapen nog even samen in het grote bed, om de dag door te nemen en te kletsen tot onze ogen zwaar worden. Meestal eindigt het in gegiechel en een luid lachsalvo van Serena (11) en Charlotte (8). Hun mooie lach is op de foto duidelijk te zien. Een dagelijks ritueel dat ik koester. Klein, maar groots in geluk.'’
,,Sanne is vandaag vijf jaar geworden en staat stralend op de foto met haar nieuwe fiets. Bij haar geboorte werd ze verwelkomd als de 60.000e inwoner van de gemeente Barneveld, een extra bijzonder moment dat deze foto nog specialer maakt.'’ Ingezonden door de familie van Veldhuizen uit Kootwijkerbroek.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie