Afbeelding
..

Wordt deze Barnevelder uitgeroepen tot beste lasser van Nederland?

21 maart 2024 om 08:20 Maatschappelijk

BARNEVELD Marco van de Steeg behoort bij de drie beste lassers van Nederland. De Barnevelder krijgt komende vrijdag te horen of hij met goud, zilver of brons naar huis gaat.
Marco, die school (Barneveldse Techniek Opleiding) met werk (bij Van den Brink Barneveld) combineert, mocht vorige week meedoen aan de Nederlandse Kampioenschappen Lassen. Drie dagen lang moest hij allerlei opdrachten uitvoeren.
De titelstrijd maakt deel uit van de zogenoemde Skills-wedstrijden, waarbij de beste talenten van allerlei vakopleidingen uit heel Nederland het tegen elkaar opnemen.
Door de samenwerking tussen de BTO en het Hoornbeeck College kon Marco deelnemen aan het Nederlandse Kampioenschap. Na veel voorbereiding en begeleiding van de docent en praktijkinstructeur sleepte de Barnevelder in ieder geval een podiumplaats in de wacht.
De prijsuitreiking van Skills Netherlands vindt vrijdag plaats in de Brabanthallen. Hier wordt duidelijk of Marco wordt uitgeroepen tot beste lasser van het land.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie