
Eerste Urban Festival in Barneveld: ‘Gratis kennismaken met breakdance, freerunning en straatvoetbal’
3 mei 2024 om 19:35 EvenementenEerste Urban Festival in Barneveld: ‘Gratis kennismaken met breakdance, freerunning en straatvoetbal’
BARNEVELD Vrijdagmiddag konden jongeren tijdens het het eerste Urban Festival van Barneveld in Villa 29 gratis kennismaken met graffiti, breakdance, freerunning, streetfood en straatvoetbal. Voor veel jongens was het straatvoetbaltoernooi het hoogtepunt, waarbij ze het mochten opnemen tegen tweevoudig wereldkampioen freestylevoetbal Nasser el Jackson.
,,Zo komen kinderen op een leuke manier in aanraking met urban activiteiten’’, zegt Astrid Krause van Stichting Connect.
Oorspronkelijk was het plan dat de activiteiten binnen en op de parkeerplaats plaats zouden vinden, maar vanwege de regen werden ze naar binnen verplaatst. Maandag volgt een uitgebreid verslag van het festival.















