
Regenachtig begin Fietsdriedaagse Voorthuizen; vanavond starten kan nog
17 juli 2024 om 09:46 ActiviteitenVOORTHUIZEN De Fietsdriedaagse Voorthuizen is dinsdagavond van start gegaan met ‘slechts’ 36 deelnemers.
,,Normaal gesproken hebben we er minimaal vijftig meer, maar door de regen besloten veel mensen toch maar thuis te blijven. Ik probeerde twijfelaars nog over te halen om mee te doen door te roepen dat er alleen maar een zware dauw hing, maar daar trapten de meesten niet in, haha’’, vertelt Evert van Middendorp namens de organiserende Oranjevereniging Voorthuizen.
Vanavond (woensdag) starten is ook nog mogelijk, benadrukt Van Middendorp. Belangstellenden kunnen zich vanaf 18.00 uur melden op het Oranjeterrein aan de Roelenengweg in Voorthuizen. Meedoen kost 4 euro per avond.






















