Afbeelding
AberMedia

Inhaalmanoeuvre eindigt met auto op de kop

18 december 2022 om 15:34 Ongeval

KOOTWIJK Bij een inhaalmanoeuvre op de Asselseweg in Kootwijk is de bestuurder van een personenauto zondag met zijn voertuig op de kop tot stilstand gekomen. Het ongeval gebeurde rond het middaguur. 

De man kon zelf uit zijn auto komen en is door gealarmeerde ambulancemedewerkers onderzocht. Het slachtoffer bleek ongedeerd. Hij heeft wel een verwijsbrief voor de huisarts meegekregen voor het geval hij later alsnog klachten krijgt. 

De bestuurder verklaarde aan de politie dat hij een ander voertuig aan het inhalen was, waarbij zijn auto door bevroren water en een aflopend deel van de weg naar links gleed. Daardoor kwam zijn auto in aanraking met de rand van het hoger gelegen fietspad en sloeg het voertuig om. 

De zwaar beschadigde auto is door een bergingsbedrijf afgevoerd. Tijdens de bergingswerkzaamheden was de Asselseweg in beide richtingen afgesloten. De bestuurder is door een familielid opgehaald.

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie