Afbeelding
WH Fotografie

Gewonde en ravage op kruising in Wekerom bij botsing auto’s

21 augustus 2026 om 08:06 Ongeval

WEKEROM Twee auto’s zijn in de nacht van donderdag op vrijdag tegen elkaar gebotst op de kruising van de Edeseweg met de Laarweg in Wekerom. Een vrouw die als passagier in één van de twee voertuigen zat, raakte gewond en is in een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het ongeval gebeurde rond 1.35 uur.

De bestuurder bij wie de vrouw in de auto zat, raakte niet gewond. Hij moest wel mee naar het politiebureau voor het mogelijk rijden onder invloed. De jongeman zou zonder afremmen hard de kruising over zijn gereden, waarna de aanrijding volgde. Camerabeelden van een bedrijf uit de buurt bevestigen dat. 

De bestuurder van de andere auto bleef ongedeerd. Door de harde klap belandden beide auto’s in een droge greppel, waarbij straatmeubilair kapot werd gereden. De ravage was aanzienlijk. 

Beide auto’s moesten afgesleept worden door een bergingsbedrijf. 

Afbeelding
De bestuurder moest mee naar het politiebureau voor het mogelijk rijden onder invloed.
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie