Ontwikkeling Westzoom in Lunteren vordert flink
3 december 2013 om 00:00 NieuwsProject Westzoom ligt tussen de gelijknamige rondweg en het centrum van Lunteren. Het project is opgedeeld in verschillende gebieden. Het voorstel is om negen vrije kavels, veertien grondgebonden woningen en 26 appartementen te gaan bouwen. Vanuit de gemeente wordt positief gereageerd op deze ontwikkelingen. Wethouder Kremers: ,,Gelukkig is er in Lunteren nog steeds vraag naar woningen. Dat is goed nieuws in een tijd dat de bouw het nog steeds moeilijk heeft."
Veel bestaande bouw in Lunteren heeft een karakteristieke dorpse uitstraling. De gemeente en de projectontwikkelaars willen dat de nieuwe woningen hier zoveel mogelijk bij passen. ,,Daarom wordt er veel waarde gehecht aan de mening van omwonenden en andere Lunteranen", schrijven ze in een gezamenlijk persbericht.
De plek die wordt bebouwd bestaat nu vooral uit grasland, sloten en struiken. Daarbij staan er veel bomen. De nieuwe woningen worden hier omheen gebouwd. Ook een eeuwenoude houtwal blijft in tact. Zo krijgen bewoners van de nieuwe huizen het gevoel van 'wonen in het groen'.
De firma's Dro Dun en Vos&Teeuwissen zijn de ontwikkelaars van het project. De inloopavond op dinsdag 10 december wordt door hen georganiseerd. De gemeente Ede is daarbij ook betrokken. Tijdens deze bijeenkomst wordt het plan toegelicht.
De inloopavond heeft tussen 19.00 en 20.30 uur een vrije inlooop en wordt gehouden in Parkhotel Hugo de Vries in Lunteren.














