Lagerweij wint roofviswedstrijd HSV Barneveld

15 november 2011 om 00:00 Sport

Er waren vijftien deelnemers die hun geluk beproefden. Het 13-jarige jeugdlid Eward Lagerweij uit Barneveld won de dagprijs met een snoek van 106 centimeter. Tweede werd Roy Mooy die een snoek van 52 centimeter wist te vangen en zijn vader Fred Mooy voor bleef, die derde werd met een snoek van 50 centimeter. Op de vierde plaats eindigde Erick van de Kraats met een snoek van 47 centimeter.

BARNEVELD - De tweede roofviswedstrijd van het seizoen is gewonnen door Eward Lagerweij. De sportieve krachtmeting voor de vissers van Hengelsport Vereniging (HSV) Barneveld werd zaterdag gevist aan de gracht rond de Koeweide.

In totaal zijn er vier roofviswedstrijden voor senioren en junioren die in het bezit zijn van een vispas van HSV Barneveld. Degene die over deze wedstrijden de grootste roofvis vangt, wint de ‘Ab Zegers Wisseltrofee’. Er is ook een prijs voor degene die over vier wedstrijden in totaal de meeste centimeters vangt, hij is dan winnaar van de roofviscompetitie 2011.

De volgende wedstrijd is een ‘vrije stijl’ -wedstrijd en staat gepland op 26 november.

Voor meer informatie www.hsvbarneveld.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie