Ballonfiësta: 21.700 bezoekers
26 augustus 2013 om 00:00 VoorpaginaBARNEVELD - ,,Het waren vier fantastische dagen, waarbij we elke dag het maximale eruitgehaald hebben." Voorzitter Henk van Esch van Stichting Internationale Ballonfiësta Barneveld (SIBB) kijkt naar eigen zeggen tevreden terug op de 30e editie van Ballonfiësta Barneveld, die in totaal 21.700 bezoekers trok.
Dat zijn er iets minder dan vorig jaar, toen het evenement door 23.000 mensen werd bezocht, maar een stuk meer dan in 2011, toen door veel regen en wind in totaal 12.000 bezoekers naar de Koewei kwamen.
Afgelopen vrijdag bleek een topdag op de Koewei. ,,Er waren, mede dankzij het prachtige weer, ruim 7.500 bezoekers bij het evenement en alle 35 ballonnen gingen de lucht in."
Maar ook op de regenachtige zaterdag was het evenement met bijna 6.000 belangstellenden volgens Van Esch goed bezocht.
Zoals elk jaar gaat de opbrengst van het evenement naar één of meerdere goede doelen. Tijdens de sponsordag op woensdag 30 oktober in partycentrum 't Hoefslag in Barneveld wordt het resultaat bekendgemaakt.
(Lees het volledige artikel in de Barneveldse Krant van maandag 26 augustus 2013)













