
Deskundige begeleiding bij Heerlijk Gezond & Zo
1 januari 2020 om 10:00 Advertorial_2KOOTWIJKERBROEK Regelmatig bewegen en bewust omgaan met voeding. Wie daar onder deskundige leiding van gepassioneerde trainers mee aan de slag wil, kan terecht bij fitness- en gezondheidscentrum Heerlijk Gezond & Zo van Janneke en Joey Happe. Bij Heerlijk Gezond & Zo krijgt iedereen een intakegesprek en een volledige bodyscan.
,,In het gesprek gaan we na wat uw doelen zijn en waar u tegenaan loopt. Dankzij de scan wordt duidelijk hoe het lichaam er van binnen uitziet en op basis van dit alles geven we een passend advies." Eén van de trainingen is de Milon Cirkel, waarbij alles wordt afgestemd op het eigen kunnen. ,,Mocht u klachten hebben of vervelende pijntjes, dan hebben we een fysiotherapeut in huis. We werken samen met fysiocentrum Hartkamp en Pablo de Graaf zal het vaste gezicht worden."
Na een uitgebreid intakegesprek gaat de behandeling van start. Er worden tips of oefeningen meegegeven en er kan een vervolgafspraak worden gemaakt. ,,Door de samenwerking kunnen we de sportapparatuur aanpassen in overleg en kunt u dus ook met een beperking bij ons terecht. Na dit alles staat er een heerlijk bakje koffie of thee klaar."
Heerlijk Gezond & Zo, Veluweweg 24a, 3774 BM in Kootwijkerbroek. T: (0342) 76 90 73. Kijk voor meer informatie op www.heerlijkgezondenzo.com

















