Ook deze Meerwaarde-leerlingen zijn geslaagd
16 juni 2021 om 18:00 OnderwijsBARNEVELD Deze woensdag is het opnieuw feest op De Meerwaarde. De volgende leerlingen kregen vanmiddag te horen dat ze geslaagd zijn.
De Meerwaarde BARNEVELD
[Praktijk Onderwijs
ACHTERVELD] Luka Kok
BARNEVELD Eline Wieske; Esra Langelaar; Jeffrey Groenesteyn; Xavier Lawalata
EDERVEEN Dennis Donkelaar
OTTERLO Justin Peters
PUTTEN Andries Schuchard; Hidde Petersen; Luna Simon; Marco van Essen
RENSWOUDE Adri van Manen; Daan van der Horst; Joelle Pol; Noa van den Brandhof; Rick Lagerweij; Tamara Scholten; Theun den Hartog
[Entree Opleiding
BARNEVELD Alyscha de Bruin; Angel Smit; Auke-Tjeerd Hiemstra; Leon de Boer; Mika van Damme
DE GLIND Ashley Willemsen
EDE Fréderique Wansinck; John van Oorschot; Maarten Emmelot; Mart-Jan van Wagensveld; Ricardo de Haas
HARSKAMP Sharon Donkervoort
KOOTWIJKERBROEK Corina van den Berg
LUNTEREN Alicya Hagedoorn; Brian Bettinck; Dylan Verheul; Jari van Diermen; Joery van de Haar; Timo van Silfhout
PUTTEN Kirsten van Asselt; Niels Bakker
SCHERPENZEEL Guus Klaverdijk; Stefan Robbertsen
STROE Alwin van Dijk
TERSCHUUR Mike ter Hoeve
VEENENDAAL Li-Anne van de Kraats
WAGENINGEN David van Schaik
VMBO Basisberoepsgerichte leerweg
BARNEVELD Britt van den Berg; Casper van de Kamp; Denise van Omme; Djeslynn Paays; Evan van ‘t Foort; Finn Kuiter; Ilias Yujil; Justin Versteeg; Kay Scheepens; Kevin Huijskes; Mussa Abdi; Patrick van de Kieft; Sem IJben; Tim Wisse
DE GLIND Jan Methorst
EDE Benjamin van de Poll; Jeroen van den Bos; Jesse Smidt; Koen van den Heuvel; Larissa Achterstraat; Luca Schoeman; Milou Roseboom; Nathan Bosma; Senno Sachteleben; Yaniek Elbertsen
HARSKAMP Niels de Koning
KOOTWIJKERBROEK Frank van Essen; Gerdie van den Bosch; Jochem Westrik; Lizzy Pater; Thomas van Harten; Xalani Kuijt
LUNTEREN Bryan Veldhuizen; Carlijn Stoppelenburg; Daan Hol; Henk Kieft; Jan-Willem van der Lingen; Lukas Mostert; Yuri Koops
MAARSBERGEN Chantal Woudenberg
NIJKERKERVEEN Julian Vlijm
PUTTEN Denise Schuit; Fabian Gebbink; Meijer van Winkoop; Richard Post; Wilco Koopman
RENSWOUDE Bjorn Bijmans; Jay van Driel, Stefan Overeem
SCHERPENZEEL Bas Klarenbeek; Gerben van der Lee; Jelle Hamelink
STROE Jeffrey van den Hoek
UDDEL Thijs Bronkhorst
VEENENDAAL Laëlle de Kievid; Ruben van Dijk
VOORTHUIZEN Anouk van Beek; Emma Alberts; Marinda van Effrink; Rick de Kwant
WAGENINGEN Gerben Heemsbergen
WEKEROM Elize van den Brink; Iris van den Brink
WOUDENBERG Noa van Dorrestein
ZWARTEBROEK Lana van ’t Bosch
VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg
BARNEVELD Amy Berkhof; Anne-Wil van Dam; Anouk Dekker; Aron Bosch; Bram Bakkenes; Bram Maasland; Bryan Coorengel; Christiaan Rozema; Daan van den Heuvel; Dennis Donkersteeg; Dilan Car; Dunya Abdulrahman; Elena van den Hudding; Ghaith Al Ahmad; Ilwad Mahad Nour; Isa Schakel; Jasmijn Veldhuizen; Jeffrey Roskam; Jonah Matulessy; Joram Kleijer; Jordi van Davelaar; Juan Willems; Lamies Helmy; Laurynn Bakker; Liam Pattiasina; Lisa Janssen; Lyam Riem; Marc van Kruistum; Melissa Rutten; Mirthe den Hollander; Muhammed Çömlekçi; Niels Bruil; Noor van de Groep; Norah Ploeg; Romy de Rouw; Romy Fransen-Kamps; Tara Hommerson; Tristan van de Kamp; Tycho Gaykema; William van der Hoef; Yonas Yemane Embaye
DE GLIND Brandon Warmerdam; Fayline de Vos
EDE Joas Praag; Julia Sanders; Lia Aangeenbrug; Martina van Velthuizen; Noa van den Bos; Sophie van Ginkel
GARDEREN Wessel Methorst
HARSKAMP Gianni van de Craats; Jurgen van Engelenhoven
HOENDERLOO Kevin Hankel
KOOTWIJKERBROEK Judith van den Top; Jurgen Mouw; Nick Kampert; Sofie Schouten
LEUSDEN Jochem Roest
LUNTEREN Anna Landlust; Caroline Huiberts; Dennis Pater; Isabelle Klinker; Jorian Vlastuin; Julian van den Broek; Lars Dekker; Lianne Stomphorst; Maikel van de Krol; Mike Mulder; Nick Cluistra; Nick van den Hudding; Rico van de Craats; Robine van de Vliert; Thirza Korteweg; Tim Leenders
NIJKERK Arno Wouters; Christiaan van den Burg OTTERLO; Rick Goorhuis
PUTTEN Celine van den Heuvel; Corné Heimensen; Gerco Bos; Kelvin Veldhuizen; Michael Vermeulen; Sven van Steeg; Yoeri van de Pol
RENSWOUDE Aline van de Kaa; Elise Pater; Fleur van Triest; Sietse Mastenbroek; Stefan Pater; Thom Hilhorst
SCHERPENZEEL Chris Smit; Christiaan van de Wetering; Inge Nieuwenhuis; Jarno van de Hoef; Jesper Blaauwendraad; Kim Verhoef; Lieke van Donkelaar; Robin van Doorn; Sanne van Dam; Stijn van de Vliert; Timo Gersen; William van Dijk
STROE Conny van Renswoude; Daniël Bleijenberg; Ricardo Bos
UDDEL Kenrick Bronkhorst; Stefan Dijkgraaf
VEENENDAAL Jonnetta Burggraaf; Jorian van Tuil; Rosanne Bette; Twan Maassen
VOORTHUIZEN Bart van Maanen; Daan Koolen; Dewi van Golen; Djen Brandsen; Elise van den Hoeven; Ellen Vlastuin; Emily Lokhorst; Jannita Groeneveld; Jeroen van Hamburg; Joep Brouwers; Kevin Geurtsen; Lars van de Pol; Lennard Schmohl; Max Veenschoten; Milan Pater; Naomi van Meerveld; Nienke Geurtsen; Ryan van Beek; Sanne Houtveen; Stan Hooijer; Sven van Kooten; Thijs Lokhorst; Xavi van Meerveld
WEKEROM Indy Morren; Jorden de Haas
WOUDENBERG Arnoud van Roekel; Lizzy van Wijk; Stijn van der Wansem
ZWARTEBROEK Abby van Moolenbroek