,,Tijdens onze vakantie in Luxemburg werden er door onze jongens dagenlang dammetjes gebouwd in het riviertje op de camping. Hun kleine zusje Elenah vond het maar wat geweldig om met haar bootje door de stroomversnellingen te varen. '' Ingezonden door de familie Laros uit Barneveld.
,,Tijdens onze vakantie in Luxemburg werden er door onze jongens dagenlang dammetjes gebouwd in het riviertje op de camping. Hun kleine zusje Elenah vond het maar wat geweldig om met haar bootje door de stroomversnellingen te varen. '' Ingezonden door de familie Laros uit Barneveld. Laros

Deze zomerfoto’s staan vandaag in de krant

8 augustus 2024 om 14:49 Mensen

BARNEVELD De Barneveldse Krant gaat deze zomer weer op zoek naar de ultieme zomerfoto’s. Een groot aantal inzendingen haalt de krant.

MINUUT GRATIS WINKELEN Jaarlijks ontvangt de redactie honderden foto’s, van dichtbij en uit verre oorden. Aan het eind van de zomervakantie kiest de jury de winnaars. De maker van de mooiste zomerfoto wint een minuut gratis winkelen, beschikbaar gesteld door de Plus in Barneveld en Kootwijkerbroek. 

HIGH TEA EN TAARTEN Maar er zijn nog meer prijzen. De Beeldentuin in Garderen geeft drie keer een High Tea de Luxe voor twee personen weg en De Soete Suikerbol brood & banket uit Voorthuizen trakteert vijf winnaars op een taart voor tien personen

SPELREGELS:
- Foto’s moeten in een hoge resolutie (bestand van minimaal 750 kb) worden aangeleverd
- Vermeld duidelijk waar en wanneer de foto is gemaakt en wie of wat er op de foto is te zien.
- Alleen lezers uit het verspreidingsgebied van de krant dingen mee naar de prijzen.
- Foto’s moeten deze zomer zijn gemaakt.
- Maximaal één inzending per persoon
- Inzenden is mogelijk tot woensdag 21 augustus 12.00 uur.

Margaret Jansen en Eef Krikke uit Barneveld fietsen iedere week zo'n honderd kilometer door Barneveld en omstreken. Onderweg maken ze van alles mee. Deze week kregen ze de kans om een politiemotor uit te 'testen'.
,,Zon, bergen, blauwe lucht en sneeuw; wat wil je nog meer?'', mailt Carl van Vooren uit Barneveld. De foto is genomen in Italië op de top (3251 m) van de 'Grawand'.
,,Deze foto van mijn zoon Leroy is genomen bij de Eemhof in Zeewolde. Dit subtropisch zwemparadijs is voorzien van diverse watersporten. Best een stukje rijden, maar in ieder geval succes verzekerd.'' Ingezonden door de familie De Koning uit Barneveld.
,,Hierbij een leuke foto van onze kleinkinderen Hinte en Lot Pater. Genieten van de zon in de tuin en lekker in een teil.'' Ingezonden door opa en oma Hazeleger uit Lunteren.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie