
Ook ruim baan voor ochtendzwemmers bij Zwem4daagse Barneveld
18 juni 2025 om 08:27 MaatschappelijkBARNEVELD De Zwem4daagse keert dit jaar terug in Barneveld met een vernieuwd programma. Van maandag 30 juni tot en met vrijdag 4 juli 2025 kunnen zwemmers terecht in het Oosterbosbad voor een uitdagende én flexibelere editie van het evenement. Zwemvereniging DWK organiseert de Zwem4daagse in samenwerking met Optisport Barneveld.
Wat deze editie bijzonder maakt, zijn de ruimere zwemmomenten. Voor het eerst kunnen deelnemers ook ‘s ochtends tussen 07:00 en 09:30 uur hun baantjes trekken, tijdens het reguliere banenzwemmen. Daarmee speelt de organisatie in op de behoefte van zwemmers die liever de drukte vermijden of vroeg actief willen zijn.
Ook het middagblok is uitgebreid. In plaats van het gebruikelijke uur in de avond, kunnen deelnemers nu tussen 16:00 en 19:30 uur hun afstand afleggen. “Met deze aanpassingen willen we het voor meer mensen mogelijk maken om mee te doen, op een moment dat het voor hen het beste uitkomt,” aldus de organisatie.
Deelnemers zwemmen vier of vijf dagen 500 meter per dag. Kinderen tot 8 jaar mogen kiezen voor 250 of 500 meter. Bij minimaal vier dagen succesvolle deelname ontvangen zij een medaille.
Inschrijven kan via www.dewaterkip.nl. Deelname kost € 8,00.


















