Afbeelding
Avondvierdaagse Barneveld

Avondvierdaagse Barneveld blijkt populair: binnen 1 dag al 500 aanmeldingen

1 april 2025 om 08:43 Maatschappelijk

BARNEVELD De terugkeer van Avondvierdaagse Barneveld lijkt een schot in de roos. De aanmeldingen stromen binnen vanaf het moment dat de website maandagavond in de lucht ging.

,,Sinds 18.00 uur maandagavond staat de teller al op vijfhonderd aanmeldingen en dat aantal loopt nog steeds snel op’’, zegt Mark Dokter namens de organisatie. ,,We wisten door de vele enthousiaste reacties dat er veel animo voor dit evenement is, maar het blijft natuurlijk altijd afwachten of mensen zich ook daadwerkelijk aanmelden.’’

Avondvierdaagse Barneveld vindt net voor Pinksteren plaats, van maandag 2 tot en met donderdag 5 juni. Deelnemers wandelen iedere avond een route van vijf kilometer. Het nieuwe parkeerterrein van SDV Barneveld is de start- en finishplaats. De organisatie is in handen van vertegenwoordigers van Stichting Connect, Sportieve Naschoolse Opvang (SNO), RegioBank Barneveld en een groep enthousiaste vrijwilligers.

De organisatie hoopt dat scholen het wandelevenement massaal omarmen en mikt op duizend tot tweeduizend deelnemers. In omliggende dorpen en gemeenten is de avondvierdaagse al jaren een succes, maar in Barneveld verdween het evenement in de jaren negentig van de evenementenkalender.

Meer informatie en aanmelden via Avond4daagsebarneveld.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie