DoorBrekers schenkt 20.000 euro aan voedselbanken
13 januari 2012 om 00:00 AchtergrondBARNEVELD/AMERSFOORT - Bezoekers van de twee kerstnachtdiensten van christengemeente DoorBrekers in Barneveld hebben 20.000 euro bij elkaar gebracht voor de voedselbanken in Barneveld (HulpaanElkaar) en Amersfoort (Voedsel Focus). Zij ontvangen elk 10.000 euro.
De diensten, die werden bezocht door ruim vierduizend mensen, stonden in het teken van cadeaus. Daarom is besloten om alle giften op deze avond weg te geven. Gekozen is om het bedrag te verdelen over de twee voedselbanken in de plaatsen waar DoorBrekers actief is.
Stichting HulpaanElkaar in Barneveld en Stichting Voedselfocus Amersfoort ondersteunen mensen op of onder de armoedegrens. Honderden mensen kloppen er elke week aan voor voedsel- en kledinghulp, een kop koffie en een goed gesprek.
Op de foto overhandigen voorgangers Peter en Ilona Paauwe van DoorBrekers een cheque aan Patricia Dibbet (HulpaanElkaar, tweede van links) en Cieka Galenkamp (Voedsel Focus Amersfoort, tweede van rechts).













