
Bestuurder gevlucht na eenzijdig ongeval Barnseweg in Barneveld
28 april 2026 om 07:10 OngevalBARNEVELD Op de Barnseweg in Barneveld is op Koningsdag een bestuurder met zijn auto op de kop in de sloot beland. Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 21:00 uur.
Volgens buurtbewoners reed de man met hoge snelheid, toen hij in een bocht in de berm terecht kwam. Hij ramde vervolgens een stenen muurtje en kwam tientallen meters verder op de kop in de sloot tot stilstand. Ondertussen reed hij hij ook een houten hekwerk uit de grond.
GEVLOGEN Een buurtbewoner belde de politie, maar bij hun aankomst was de bestuurder gevlogen. Agenten zijn naar het huisadres gegaan van diegene die bij de auto hoort en troffen daar de vermoedelijke bestuurder aan.
Of de man onder invloed heeft gereden kon de politie niet vertellen. Wel heeft hij zich strafbaar gemaakt aan het verlaten van een plaats van een ongeval. De auto is total loss en is door een bergingsbedrijf meegenomen.





















