
Beelden diefstal bedrijf Terschuur: tienduizenden euro’s schade
3 november 2022 om 09:09 MisdaadTERSCHUUR De politie heeft woensdagavond via opsporingsprogramma Bureau GLD beelden getoond van een inbraak bij een bedrijf aan de Tolboomweg in Terschuur. Twee mannen stalen daar zaterdag 20 augustus vier koffers met dure apparatuur ter waarde van tienduizenden euro’s.
Het bedrijf is gevestigd op het plaatselijke industrieterrein. Uit de beelden blijkt dat de mannen precies leken te weten waar ze moesten zijn. De vier koffers lagen achter de voordeur van de onderneming. De glazen deur werd met een slopershamer ingeslagen. De volledig in het zwart geklede mannen pakten elk twee koffers en gingen er rennend vandaar. Eén van hen kwam nog terug, omdat hij de hamer was vergeten.
Op andere camerabeelden is te zien dat een witte bestelwagen aan komt rijden, waar de koffers met apparatuur worden ingeladen. Ook de twee mannen stappen in dit voertuig.
,,We weten niet in welke richting de verdachten zijn gevlucht, maar het bedrijf ligt niet ver van de A1, met de auto ben je binnen vijf minuten op de snelweg’’, aldus de politie. ,,Wie kan meer vertellen over deze inbraak? Wie herkent de mannen, mogelijk in combinatie met die witte bestelauto?’’ De politie is bereikbaar via opsporingstiplijn 0800-6070 of via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.















