
Onderzoek naar brand in Lunteren: politie houdt wacht bij uitgebrand pand
20 juli 2025 om 13:42 BrandLUNTEREN De schade aan het pand aan de Dorpsstraat in Lunteren is zondagmorgen goed zichtbaar. Zaterdagavond brak daar brand uit boven een snackbar. De politie is zondag ter plaatse gebleven in afwachting van onderzoek door de Forensische Opsporing. Rond het pand zijn hoge hekken geplaatst en agenten bewaakten de locatie de hele nacht, omdat het als een ‘plaats delict’ wordt beschouwd.
Een speciaal droneteam van de politie heeft zondag luchtbeelden gemaakt om het onderzoek te ondersteunen.
Een woordvoerder van de politie bevestigde dat een 60-jarige man uit Lunteren is aangehouden. Hij weigerde meerdere bevelen van de politie op te volgen bij een afzetting en mishandelde daarna een agent door hem te slaan. De man zat zondagmorgen nog vast.
De bewoners van vijf appartementen boven de snackbar zijn zaterdagavond elders opgevangen. Volgens buurtbewoners woonden er vooral arbeidsmigranten in het pand. Zondagochtend kwamen veel dorpsbewoners een kijkje nemen bij het door brand verwoeste gebouw.


















