Nieuwbouw voor Barneveldse Eben-Haëzerschool

2 april 2010 om 00:00 Nieuws

BARNEVELD - Door de verhuizing van De Vogelhorst, basisschool voor speciaal onderwijs in Barneveld, ontstaat aan de Leeuwerikstraat ruimte voor nieuwbouw voor de naastgelegen Eben-Haëzerschool.

Na de zomervakantie neemt De Vogelhorst haar intrek in het nieuwe schoolgebouw aan de Vellerselaan.

,,Het oude gebouw van deze school wordt gesloopt”, zegt gemeentewoordvoerder Bertil Rebel. ,,Die werkzaamheden kunnen op zijn vroegst in het najaar uitgevoerd worden.” Het plan is nu om op een deel van de vrijkomende locatie vijf nieuwe klaslokalen en een speellokaal voor bewegingsonderwijs voor de onderbouw te realiseren, bedoeld voor de naastgelegen Eben-Haëzerschool.

Rebel: ,,Burgemeester en wethouders hebben nog geen officieel besluit genomen, maar een locatie-onderzoek is bijna afgerond. Het ziet er positief uit.”

Het plan betekent een forse uitbreiding voor de Eben-Haëzerschool. ,,Deze school heeft al eerder bij de gemeente aangegeven meer ruimte nodig te hebben”, aldus Rebel. ,,Met deze uitbreiding moet de school voor de toekomst uit de voeten kunnen.”

>Lees meer in de Barneveldse Krant van zaterdag 3 april 2010

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie