Schoonheidssalon De Vlinder opent deuren

18 juni 2009 om 00:00 Nieuws

Krabben is geboren en getogen in de Achterhoek, maar sinds een half jaar woonachtig in Voorthuizen. Ze volgde een opleiding tot schoonheidsspecialiste in Arnhem en deed vervolgens een jaar lang werkervaring op. ,,Ik begin nu zelf een salon, omdat ik graag op mijn manier wil werken en de mensen iets extra’s wil bieden. Doordat ik mijn eigen tijd kan indelen, is het mogelijk om aan iedere klant voldoende aandacht te schenken. Dit komt de behandeling ten goede.’’

Voorthuizense begint bedrijf 29in Barneveld BARNEVELD/VOORTHUIZEN - De Voorthuizense 29Janet Krabben (22) is haar eigen schoonheidssalon begonnen. Morgen (vrijdag) kunnen belangstellenden een kijkje nemen bij De Vlinder, te vinden aan de Langstraat 117 in Barneveld.

Open huis

Klanten kunnen bij De Vlinder terecht voor gezichtsbehandelingen (variërend van een basispakket van 30 minuten tot een luxe versie van anderhalf uur), ontspannings- en hotstonemassages, harsbehandelingen, paraffine handpakkingen, cosmetische hand- en voetbehandelingen en kleine behandelingen zoals epileren, het verven van de wimpers en wenkbrauwen, het harsen van de bovenlip en kin of dieptereiniging. Vanaf juli is het ook mogelijk om bij de schoonheidssalon een set gelnagels te laten zetten.

De salon gaat vrijdag 19 juni open. Ter gelegenheid hiervan staat er morgen een open huis op het programma. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen belangstellenden tussen 18.00 en 22.00 uur kennismaken met de Voorthuizense, haar behandelingen en producten.

Krabben gaat werken met de productlijn van Dr. Spiller. ,,Ik heb hiervoor gekozen, omdat het een diervriendelijk product is, uit natuurlijke ingrediënten bestaat en een hoge concentratie werkstoffen heeft, wat het zeer geschikt maakt voor ieder huidtype.’’

Om de opening van haar salon te vieren heeft de Voorthuizense twee openingsaanbiedingen: een hotstone behandeling en een gezichtsbehandeling van 60 minuten, bestaande uit een huidanalyse, intensieve reiniging en peeling, verwijderen van onzuiverheden, massage van gelaat, nek en schouders, een masker en een stukje dagverzorging.

De Vlinder is gevestigd in het voormalige pand van Taxi Van de Broek, waar ook Kimberley’s Slendersalon zich bevindt.

uJanet Krabben is bereikbaar via telefoonnummer 06-20692126.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie