‘Betaalbare luxe in crisistijd’

6 april 2009 om 00:00 Nieuws

Corinne van Schaik werkte eerder bij grotere sauna’s in een Bilderberg-hotel in Garderen en in het Hilton-hotel. In 2005 startte ze met haar eigen wellnessbedrijf Coscha. ,,Van die keuze heb ik nooit spijt gehad”, zegt ze.

Salon Coscha in Barneveld totaal vernieuwd BARNEVELD - Ondanks de economische crisis willen mensen volgens Corinne van Schaik goed voor de dag blijven komen. De schoonheidsspecialiste heeft haar schoonheids- en massagesalon Coscha aan de Schoonhorsterweg 9 in Barneveld totaal vernieuwd. ,,Hier kun je tussen de weilanden genieten van een stukje betaalbare luxe.”

Door Marijke van Voorst

Langzaam maar zeker biedt de 24-jarige schoonheidsspecialiste steeds meer mogelijkheden in haar salon. Na een rigoureuze verbouwing van bijna drie maanden heropende ze zaterdag 28 maart de deuren van Coscha. ,,Eerst had ik één behandelruimte en nu drie. Verder vind je in de salon twee badkamers, waarvan één met sauna, en over een half jaar ook een zonnebank”, vertelt ze.

De schoonheidsspecialiste zit nog steeds aan de Schoonhorsterweg 9, maar wel in een ander pand op het erf. ,,Je zit hier nog rustiger en je waant je in dit gebouw meer in de natuur door het uitzicht.”

Vooral mensen uit de directe omgeving weten Corinne al redelijk goed te vinden. ,,Ik heb een aantal vaste klanten uit de buurt die bij mij voor het eerst hebben ervaren hoe het is om naar de schoonheidsspecialist te gaan”, vertelt ze. ,,Ze doen nu meer met hun huid en het is niet bij die ene keer gebleven. Ik vind het erg leuk als mensen ontdekken dat een bezoek aan een schoonheidsspecialist kan bijdragen aan een stukje ontspanning. Misschien is daar juist behoefte aan in crisistijd.”

Volgens Corinne maken haar klanten het werk des te interessanter. ,,Je leert zoveel verschillende mensen kennen. De veelzijdigheid maakt het in mijn ogen extra boeiend.”

Vandaar dat ze zich niet alleen bezig houdt met gezichtsbehandelingen, maar onder meer ook met hotstone massage en visagie. ,,Bij een hotstone massage maak ik echt gebruik van warme stenen. Die manier van masseren is al heel oud, de Romeinen gebruikten deze methode al.”

De Barneveldse denkt dat ze meer in huis heeft dan menig ander specialist. ,,Ik zorg voor een goede mix van persoonlijke aandacht en professionele behandelingen.”

Samen met schoonheidsspecialiste Rachel van Welie verzorgt Corinne duo-behandelingen, zodat bijvoorbeeld vriendinnen tegelijk een behandeling kunnen krijgen. Ook aanstaande bruiden die zich graag laten verzorgen en opmaken voor de bruiloft, kunnen bij Coscha terecht. ,,Samen met kapster Relinda Godschalk verzorg ik de make-up en het kapsel voor de grote dag”, licht Corinne toe.

Zelfs voor vrijgezellenfeestjes is er een speciaal aanbod. ,,In overleg kan ik voor groepjes van vier een speciaal programma in elkaar zetten.”

uKijk voor informatie over het gebruik van de producten en meer uitleg over de massages op www.coscha.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie