Etten-Leur

5 mei 2026 om 09:36

Motorrijder (33) omgekomen bij aanrijding met busje

(ANP) Een 33-jarige motorrijder uit Etten-Leur is vanmorgen overleden na een frontale aanrijding met een busje in zijn woonplaats, meldt de politie. Hulpdiensten hebben nog geprobeerd de man te reanimeren, maar dat heeft hem niet meer kunnen redden.

Het ongeluk gebeurde rond 08.00 uur op de N389, ten noorden van de Noord-Brabantse plaats. De weg was gedurende het politieonderzoek nog volledig afgesloten. Meerdere mensen waren getuige van het ongeluk. Voor hen is slachtofferhulp beschikbaar ter ondersteuning.


Lelystad

Automobilist overleden na botsing met vrachtwagen

(ANP) Een automobilist is maandag overleden na een aanrijding met een vrachtwagen in Lelystad, meldt de politie. Het ongeluk gebeurde rond 14.20 uur aan de Larserringweg, ten zuidoosten van de stad. Een traumahelikopter is gekomen en er is tevergeefs geprobeerd de bestuurder te reanimeren.


Den Helder

Gewonden en aanhoudingen na geweldsincidenten

(ANP) Door een of meerdere steekpartijen in Den Helder zijn maandagavond twee mensen gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft drie verdachten aangehouden. Een van de gewonden is tevens verdachte, zei een woordvoerster. De politie zoekt nog uit wat er precies is gebeurd in de Noord-Hollandse havenstad.

De hulpdiensten hadden diverse meldingen gekregen over het geweld, zowel op de Marsdiepstraat als op de verderop gelegen IJsselmeerstraat. "We moeten nog uitzoeken wie met wie in conflict was geraakt en wat de toedracht was", aldus de politiewoordvoerster.

Het was voor de hulpdiensten in Noord-Holland een drukke avond. Ook in Zaandam raakte iemand gewond door een steekpartij. Daar is eveneens een verdachte aangehouden.

Een andere melding over een steekincident, in Heemskerk, bleek later te draaien om "iemand met onbegrepen gedrag". Daar waren geen anderen bij betrokken.


Hoogkarspel

Bestuurders overlijden bij botsing met auto's

(ANP) Bij een botsing tussen twee auto's zondagavond in Hoogkarspel zijn beide bestuurders overleden. Dat meldt de politie maandag. Bij het ongeluk in de Noord-Hollandse plaats waren in totaal vier inzittenden betrokken.

De auto's kwamen rond 22.00 uur met elkaar in botsing op de Drechterlandseweg, waarna ze in het water belandden. Een van de bestuurders overleed ter plaatse. Drie andere slachtoffers werden naar het ziekenhuis gebracht, waar de andere bestuurder ook overleed.

De politie doet nog onderzoek.