Winkel Terre des Hommes past openingstijden aan

2 april 2026 om 06:38

BARNEVELD De lente is officieel begonnen en dat betekent bij Terre des Hommes in Barneveld niet alleen een frisse wind door de collectie, maar ook aangepaste openingstijden. Vanaf 1 april is de vertrouwde winkel in ‘de Ark’ aan de Kapteijnstraat weer ruim geopend.

Wie de winkel bezoekt, draagt direct bij aan een betere wereld voor kinderen. De opbrengst van de verkochte kleding, boeken en muziek gaat namelijk volledig naar de stichting Terre des Hommes, die zich wereldwijd inzet tegen kinderuitbuiting en kinderarbeid. 

De winkel aan de Kapteijnstraat 20 biedt een breed aanbod aan tweedehands kleding, schoenen en accessoires, maar ook een grote collectie boeken, platen, cd’s en dvd’s. Met de start van het zomerseizoen, dat loopt tot 1 november, is de winkel voortaan van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur.

,,Heeft u zelf nog mooie spullen over?'' Het team neemt graag kleding, boeken en media aan, mits deze niet beschadigd of vuil zijn. De vrijwilligers nodigen iedereen uit om snel weer eens binnen te lopen. ,,Kom gerust eens rondkijken, wellicht dat er iets moois voor u bij zit."