
Glazen Huis staat dit jaar in Arnhem
11 juni 2026 om 09:33Actie Serious Request voor Brandwonden Stichting
HILVERSUM/ARNHEM (ANP) Het Glazen Huis van 3FM Serious Request staat dit jaar in Arnhem. Dat werd vanmorgen bekendgemaakt in de ochtendshow van radiozender 3FM.
Burgemeester Ahmed Marcouch zei in de uitzending "ontzettend trots" te zijn dat het evenement naar zijn stad komt. Eerder op de ochtend was al bekend geworden dat Serious Request dit jaar in actie komt voor de Nederlandse Brandwonden Stichting.
Serious Request vindt traditiegetrouw plaats in de week voor Kerst. Vorig jaar werd een recordbedrag van 18,4 miljoen euro opgehaald voor Spieren voor Spieren. Toen stond het Glazen Huis in Den Bosch.
3FM Serious Request komt dit jaar in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Dat maakten 3FM-dj's Barend van Deelen, Sophie Hijlkema en Mart Meijer vanmorgen ook bekend in de ochtendshow.
Tijdens de actieweek wordt geld ingezameld voor een nieuw brandwondencentrum, waarmee de Nederlandse Brandwonden Stichting zich wil inzetten voor het verbeteren van de zorg aan kinderen met ernstige brandwonden.
"We zijn heel dankbaar dat 3FM Serious Request zich dit jaar inzet voor kinderen met brandwonden. Ik kijk heel erg uit naar alle acties die mensen door het hele land gaan organiseren", zegt Rob Baardse, directeur van de Nederlandse Brandwonden Stichting. Serious Request vindt traditiegetrouw plaats in de week voor Kerst.