DEN HAAG - Spelers tijdens de huldiging van ADO Den Haag in het Werktalent Stadion op 29 april 2026 in Den Haag, Nederland. De club viert met het behalen van het kampioenschap in de Eerste Divisie promotie naar de Eredivisie. FRANK DE ROO / ANP
DEN HAAG - Spelers tijdens de huldiging van ADO Den Haag in het Werktalent Stadion op 29 april 2026 in Den Haag, Nederland. De club viert met het behalen van het kampioenschap in de Eerste Divisie promotie naar de Eredivisie. FRANK DE ROO / ANP Frank de roo / anp

Duizenden fans huldigen kampioen ADO Den Haag

30 april 2026 om 08:59

DEN HAAG (ANP) Duizenden fans huldigden woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter werden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansten in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaiden met vlaggen en staken rookbommen af.
Verschillende spelers werden door de club speciaal geëerd. Steven van der Sloot werd gekozen als speler van het jaar en Jesse Bal werd uitgeroepen tot talent van het jaar. Aanvoerder Jari Vlak werd topscorer.
ADO promoveert als kampioen van de eerste divisie volgend seizoen naar de Eredivisie. De club speelde vijf jaar achtereen niet op het hoogste niveau.