De grondwerkzaamheden voor de nieuwe wijk 'Hulakker' in Lunteren zijn gestart. Linksboven de manege van de Lunaruiters. Rechtsboven de Westzoom.
De grondwerkzaamheden voor de nieuwe wijk 'Hulakker' in Lunteren zijn gestart. Linksboven de manege van de Lunaruiters. Rechtsboven de Westzoom. Gerwin van Luttikhuizen

Grondwerkzaamheden voor nieuwe wijk 'Hulakker' Lunteren gestart

14 september 2023 om 08:10

LUNTEREN De voorbereidende (grond)werkzaamheden voor de nieuwe woonwijk ‘Hulakker' in Lunteren zijn inmiddels gestart. Vanuit de lucht is goed te zien dat de eerste grote hoeveelheden grond al verzet zijn de afgelopen dagen. De nieuwe wijk, met ruim 70 woningen, wordt globaal gebouwd in de hoek Klomperweg en De Westzoom (rondweg) en vlak nabij de manege van de Lunaruiters. Er worden verschillende types woningen gebouwd. De verkoop is al enige tijd aan de gang. Op de foto is linksboven de manege van De Lunaruiters te zien en rechtsboven de rondweg.