Koninklijke film in dorpshuis Kootwijkerbroek
1 januari 1900 om 00:00 Lokaal nieuwsWelzijn Barneveld ‘senioren’ nodigt u uit voor een historische film in de Essenburcht in Kootwijkerbroek. U bent op woensdag 24 april om 14.00 uur van harte welkom voor de vertoning van een waar gebeurd verhaal over de stotterende Britse Koing George VI en zijn spraaktherapeut Lional Logue.
Dit historisch drama speelt aan het Britse hof in de jaren 30. The British Empire beleeft haar laatste dagen. De radio is het nieuwe massamedium. Prins Albert verafschuwt speeches. Hij stottert immers. Nadat zijn broer in 1936 aftreedt om een huwelijkskwestie, wordt Bertie onverwacht koning en het oog van de natie is op hem gericht. Met steun van Logue overwint hij zijn handicap. De film sleepte talloze prijzen in de wacht, met als hoogtepunt vier Oscars voor de beste film, beste regie, beste acteur en de beste originele scenario. Tussendoor is er een pauze.
De kosten per persoon bedragen € 5,-, excl. consumpties. U hoeft zich vooraf niet aan te melden, u kunt zo binnenlopen. Welzijn Barneveld kent geen leden, waardoor iedereen welkom is. Wenst u vooraf eerst informatie, dan kunt u bellen met 0342-745004, kies voor optie 2.
De volgende film, een klassieker, is gepland op woensdag 10 juli.














