
Avondwandeling langs delen van de Grebbelinie
23 april 2023 om 20:40 Lokaal Deel je nieuwsOp dinsdag 2 mei vindt een avondwandeling plaats (met begeleiding van een gids) langs een deel van de Grebbelinie. Deze avondwandelingen worden georganiseerd door vrijwilligers van de Stichting “Grebbelinie in het vizier” en vinden plaats op iedere eerste dinsdag van de maanden april tot en met oktober.
Iedere wandeling kent een eigen thema. Het thema voor de maand mei is: De strijd in en om Scherpenzeel en de Bevrijding.
De startlocatie is bij het Educatief Centrum Grebbelinie Woudenberg / Scherpenzeel, Brinkkanterweg 23A. Woudenberg. Vertrek 19.00 uur. Kosten voor deelname € 4,-- Gratis parkeren.
Sinds 1 april is het ook weer mogelijk om het Museum / Educatief Centrum te bezoeken. Van dinsdag tot en met zaterdag is de expositie geopend van 11.00 tot 16.00 uur.