
Woningbouw Grote Valkse Beek in Wekerom
24-01-2012 11:35
0 reacties
WEKEROM - Thijs van Hunnik Vastgoed BV uit Ede, heeft aan de Edeseweg 51, in het centrum van Wekerom, het nieuwbouwproject 'Wonen bij de Beek' ontwikkeld. Op het terrein zullen vijf ruime geschakelde woningen en een appartementengebouw met acht appartementen gerealiseerd worden.
De verkoop van de dertien woningen begint donderdag 2 februari. Vooral om de belangstellenden goed te kunnen informeren, is er op die dag van 19.00 tot 21.00 uur ook een speciale informatieavond in het Dorpshuis Kastanjehof aan het Dorpsplein in Wekerom.
Het plan behelst dus achtwoningen gerealiseerd in een appartementengebouw en blokjes van twee en drie woningen met een berging. Eerder was sprake van een plan met minder woningen. Opvallend bij het huidige project is de kapvorm, die door de gebogen vorm inhoudelijk veel mogelijkheden biedt. De uitstraling van de woningen langs de Grote Valkse Beek is ruimtelijk totaal anders, dan eerder het geval was. Ook hebben vooral de geschakelde woningen een ruime eigen tuin en dus veel privacy.
De vijf geschakelde woningen zijn zeer ruim (187 m2 en 705 m3). Alle beschikbare ruimte vanuit het bestemmingsplan is benut. En dit betekent dat door architect Jos de Jong van het bureau De Jong en Lafeber uit Bennekom een totaal andere indeling kon worden gecreëerd. Bovendien zijn varianten in die indeling mogelijk. Zo kan bijvoorbeeld op de begane grond een slaapkamer en een badkamer komen en zijn er ook mogelijkheden voor het aanbrengen van een bergvliering of extra (slaap) kamers.
De appartementen krijgen een oppervlakte die varieert van 46 tot 78 m2. De appartementen op de verdiepingen hebben een inpandig balkon. Op de begane grond hebben de appartementen een stukje eigen tuin/terras. Alle appartementen hebben een eigen berging op de begane grond.
De Grote Valkse Beek begrenst aan de zuidkant de woningen. ,,Langs de beek komt een schelpenpad. De overige openbare grond wordt ingeplant met groen en bomen, inclusief bank. De hele inrichting van het terrein is voor rekening van de ontwikkelaar. Door de flexibele indeling zijn de woningen en appartementen geschikt voor starters, senioren en ook grotere gezinnen'', stelt Rini Kreeft, van het Bennekomse bedrijf Kreeft Consultancy en adviseur van Thijs van Hunnik Vastgoed.
Het complex wordt gebouwd door Bouwbedrijf Nap uit Lunteren, terwijl de infrastructuur wordt aangelegd door de Van de Haargroep uit Wekerom. De start van de verkoop is in januari 2012 gepland.
De verkoopprijzen van de vijf geschakelde woningen zijn vanaf 335.000 euro en de verkoopprijzen van de appartementen zijn vanaf 119.000 euro. En dat in beide gevallen vrij op naam. Naast een bezoek aan de informatieavond op donderdag 2 februari kan bij Thijs van Hunnik Vastgoed (0318- 65 33 82) of info@thijsvanhunnik.nl . Nadere informatie worden verkregen over het project, of bezoek de website: www.wonenbijdebeek.nl .
'HulpaanElkaar' opent tweede filiaal in Garderen
26-05Agenda Barneveldse Krant 25-05Brand in plantenperk Jan Seppenplein ... 25-05Motorrijdster over de kop op Postweg ... 25-05Afstemming woningbouw regio Food ... 25-05Vrouw gewond bij frontale botsing ... 25-05Nieuw sportveld op Lijsterhof in ... 25-05'Korting ruim miljoen van de baan ... 25-05Alle ogen gericht op Voorthuizen 25-05Barneveld klaar voor 'Spelen'
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 26-05Agenda Barneveldse Krant 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 21-05Sportschool Helsdingen in Barneveld ...33 19-05Bestuurder minibike gewond bij ongeval ... 23-05Vijf gewonden bij ongeval Wesselseweg ...1 19-05SDVB start nacompetitie sterk 19-05VVOP en Terschuur tegenover elkaar 22-05Flinke stijging faillissementen in ...1 21-05270 shantyzangers in centrum Barneveld1Meeste reacties
21-05Sportschool Helsdingen in Barneveld ...33 24-05Provincie: 'Geen geld stoptrein Amersfoort ...2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Kootwijkerbroek is drie picknicktafels ...1 21-05Unieke titel voor DWS een feit1 21-05270 shantyzangers in centrum Barneveld1 22-05Flinke stijging faillissementen in ...1 23-05Vijf gewonden bij ongeval Wesselseweg ...1










