Age Methorst uit Kootwijkerbroek (geel) pakte de tweede plek op het NK wakeboarden in Utrecht.

Kootwijkerbroeker Methorst pakt zilver op NK

26-07-2011 11:35
0 reacties

KOOTWIJKERBROEK - Age Methorst uit Kootwijkerbroek is afgelopen zondag tweede geworden op het NK wakeboarden in Utrecht. Het leek erop dat hij zelfs nog hoger ging eindigen, maar dat mislukte nipt.
Recreatieplas Strijkviertel in Utrecht was het strijdveld van de beste wakeboarders van Nederland. Afgezien van het slechte weer was de opkomst groot en was het uitstekend georganiseerd. Methorst (12) deed mee in de klasse ‘boys-men’ tot en met 15 jaar en pakte dus zilver.
(Het complete artikel is te lezen in de Barneveldse Krant van dinsdag 26 juli 2011)

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Zaterdag 26 mei 2012

09.00 - Wandeltocht Rondje SpakenburgBarneveld10.00 - Jeugddag HSV BarneveldBarneveld13.30 - Touwtrektoernooi KootwijkerbroekKootwijkerbroek14.00 - Sponsortoernooi vv StroeStroe16.00 - Orgel- en pianoconcert ...Renswoude21.00 - Live muziekLunteren

Maandag 28 mei 2012

09.00 - Aanmelden bejaardenrit ...Garderen10.00 - Gelderse ...Barneveld15.00 - Pinksterconcert Noortje ...Ederveen

Woensdag 30 mei 2012

09.00 - Tentoonstelling ...Barneveld

Meer agenda-items >