Wederom goede resultaten voor korballers

29-01-2012 16:32
0 reacties

ODIK
In een thuiswedstrijd tegen Rheko konden de Barnevelders goede zaken doen in de strijd om in de subtop van de overgangsklasse mee te blijven draaien. Tegenstander Rheko speelt de laatste weken goed, maar komt te vaak 'nipt' te kort. Zaterdag was het verschil vrij groot, de Barnevelders speelden lang niet groots maar aan het einde van de wedstrijd stond het wel 23-16 in het voordeel van ODIK

Spirit
Spirit wint thuis is een spannende wedstrijd met 16-15 van RDZ en draait daardoor nog altijd boven in mee.
Ook KCD de medekoploper wist weer te winnen en zodoende geven de ploegen elkaar nog geen duimbreedte toe in de strijd om het kampioenschap.

Revival
Terschuurse formatie pakt een relatief gemakkelijke overwinning op VIKO (15-9) en behoudt zo de opgebouwde voorsprong op de concurrentie. Aankomende zaterdag staat de lastige uitwedstrijd in Giessen tegen ACKC op het programma. Een lastige horde in de race om het kampioenschap.

DWS
De ploeg uit Kootwijkerbroek speelde deze week al op de woensdagavond. De ploeg wist toen een ruime overwinning te pakken en zo met een wedstrijd meer gespeeld op gelijke hoogte te komen met DKOD. Afgelopen zaterdag kwam voor DWS het goede bericht door uit Duiven dat DKOD met grootte cijfers was verslagen door DUKO. Waarmee DWS met evenveel gespeelde wedstrijd op doelsaldo de koppositie heeft overgenomen.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.