Foto: Stefan de Vogel

Statenleden bezoeken 'hot spots' in Barneveld

05-07-2012 12:58
2 reacties

BARNEVELD - Een afvaardiging van de Gelderse CDA-statenfractie heeft woensdagmiddag een werkbezoek gebracht aan de gemeente Barneveld. Na een lunch met het college van burgemeester en wethouders verzorgden de wethouders Gerard van den Hengel en Bram Troost een presentatie over onder meer uitbreidingsplannen van woonwijken en bedrijventerreinen, de plannen voor de Harselaartunnel onder het spoor bij transferium Barneveld Noord en de rondweg bij Voorthuizen.
Daarna bracht de delegatie per bus een bezoek aan enkele locaties uit de presentatie, waaronder het transferium langs de spoorlijn Amersfoort-Apeldoorn (foto), het tracé van de rondweg, het knooppunt van de snelwegen A1/30 bij Barneveld en bedrijventerrein Harselaar.
Volgens gemeentewoordvoerder Bertil Rebel hebben onlangs ook Gelderse statenleden van de PVV en PvdA een bezoek aan Barneveld gebracht en komen statenleden van de SGP in september.

Reacties

Een Barnevelder op 05-07-2012 15:53

 Erg interesant allemaal. Vooral die melding dat PvdA en PVV al geweest zijn. Waarom word daar nu pas melding van gedaan? Hou toch op. Allemaal wijs gedoe en gezwam en wat schieten we er mee op? Allemaal geldweggooierij en gratis eten voor die gasten. Laat me niet lachen. Luister eens beter naar de omwonenden daar en de mensen die er door getroffen worden.(o.a. de Esso volgens mij) Nodig DIE eens uit voor een gratis etentje en en rondleiding om/door dit gebeuren.Een Delegatie hahahahaha ppffftttt..... zakkenvullers zijn het.
Ps. Dat hier duidelijk met 2 maten gemeten word zegt het bericht dat PvdA en PVV al geweest zijn.Wie zijn de volgende: SP-GL-SGP en Partij voor de Dieren?

Mevr op 05-07-2012 19:52

 Een soort schoolreisje dus ,betaald door de burgers,doe zoiets in jullie vrijetijd,het levert toch niets op,en neem net als ieder fatsoenlijk werknemer je eigen brood mee om te nuttigen ,wat een luizenleven hebben sommige mensen toch,lijkt wel heel belangrijk als je het delegatie noemt maardaar prik ik door heen het is net als bovenstaande barnevelder zegt geld weg gooien.lekker makkleijk op kosten van de gemeenschap
BAH

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.