Al-Attiyah deelt tikt uit aan ‘koning’ Sainz

14-01-2011 00:00
0 reacties

CHELECITO (ANP) - Autocoureur Nasser Al-Attiyah heeft in de tiende etappe een flinke tik uitgedeeld aan zijn naaste belager en teamgenoot Carlos Sainz. Na het optrekken van de stofwolken bleek de rijder uit Qatar fier aan de leiding te gaan.
De kansrijke autocoureurs zijn af en toe ook maar gewone stervelingen. Al-Attiyah (Volkswagen) maakte in de slotfase van de klassementsproef een navigatiefout. De Qatarees reed enkele kilometers de verkeerde kant op, maar kon het zich achteraf goed permitteren. Zijn Spaanse belager Carlos Sainz, de titelverdediger, had een nog mindere dag. Hij zat geruime tijd vast in het zand en verspeelde meer dan 9 minuten.
Volgens Sainz is de strijd bijna gestreden. ,,Als Nasser geen fouten meer maakt is de zege voor hem.’’ De Spaanse ‘koning’ van de woestijn wil echter niet zonder slag of stoot opgeven. ,,We vechten tot de laatste dag.’’ Het fabrieksteam van Volkswagen heeft nog geen teamorders. Met vier rijders in de top vier kan het Duitse topteam dan ook rustig afwachten.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

19.00 - Mini blokfluitconcert ...Kootwijkerbroek20.00 - Bingo in StroeStroe

Zaterdag 26 mei 2012

09.00 - Wandeltocht Rondje SpakenburgBarneveld10.00 - Jeugddag HSV BarneveldBarneveld13.30 - Touwtrektoernooi KootwijkerbroekKootwijkerbroek14.00 - Sponsortoernooi vv StroeStroe16.00 - Orgel- en pianoconcert ...Renswoude21.00 - Live muziekLunteren

Maandag 28 mei 2012

09.00 - Aanmelden bejaardenrit ...Garderen10.00 - Gelderse ...Barneveld

Meer agenda-items >