
BDU-lezersactie: Maak kans op GRATIS entreekaarten waterskiën of wakeboarden bij Burnside Cablepark in Emst (Gld)
02-07-2012 10:50
0 reacties
Op recreatiegebied Kievitsveld in Emst (Epe) vindt u de waterski- en wakeboardbaan van Burnside Cablepark. Geoefende maar ook ongeoefende waterskiërs en wakeboarden kunnen op de teleskibaan - waarbij een waterskiër of wakeboarden door middel van een kabel met een snelheid van ca. 30 km/ uur wordt voortgetrokken - de fijne kneepjes onder de knie krijgen. Het is een spectaculaire ervaring. Op het ruime terras aan het water is het na afloop goed toeven. Ook toeschouwers hebben hier een fantastisch uitzicht op de baan. Meer informatie op www.burnsidecablepark.nl.
Bekijk ook onze film: >>
In 2012 bestaat RGV 50 jaar! En wie jarig is, trakteert!
RGV geeft daarom 7 x 2 entreekaarten waterskiën of wakeboarden bij Burnside Cablepark plus een RGV parkeerpas* weg aan de BDU nieuwsbriefabonnees.
RGV beheert en exploiteert 14 dagrecreatiegebieden in Gelderland.
50 jaar RGV
RGV werd in 1962 opgericht. Het bedrijf startte als een stichting en is inmiddels uitgegroeid tot een private onderneming. Het recreatiegedrag is in 50 jaar sterk veranderd. De afgelopen twee decennia is de trend dat het strandbezoek op 'mooi weer' dagen op de recreatiegebieden geleidelijk aan is afgenomen. Het is een landelijk tendens veroorzaakt door veranderend recreatiegedrag en de enorme keuzemogelijkheden in vrijetijdsbesteding. Toch is het aantal bezoekers de laatste jaren gegroeid. Dit wordt veroorzaakt door seizoensverlengende activiteiten, attracties en evenementen op de recreatiegebieden. De gebieden trekken nu het hele jaar door bezoekers. Deze factoren zorgen ervoor dat RGV is uitgegroeid tot een commercieel bedrijf dat de recreatiegebieden hierdoor duurzaam in stand kan houden. Meer over RGV is te lezen op www.rgv.nl.
* Bij iedere prijs van twee entreekaarten ontvangt u één RGV parkeerpas voor het seizoen 2012-2013 (geldig tot 1 mei 2013) op alle 14 recreatiegebieden van RGV. Indien de prijswinnaar reeds in het bezit is van deze parkeerpas ontvangt hij/ zij een RGV parkeerpas voor het seizoen 2013-2014.
BDU-lezersactie
Onder de e-mailnieuwsbrief lezers van de BDU-titels worden GRATIS entreekaarten verloot. Volg hiervoor de stappen 1 en 2.
Stap 1:
Klik hier om u in te schrijven voor de gratis e-mailnieuwsbrief >>
Stap 2:
Vul hier uw gegevens in om kans te maken op GRATIS entreekaarten >>
De winnaars worden maandag 9 juli 2012 getrokken. Deze krijgen persoonlijk bericht. N.B.: Alleen geregistreerde nieuwsbriefabonnees maken kans op GRATIS entreekaarten.
Vrouw rijdt met auto in sloot in Barneveld
14-03Agenda 14-03Stroeënaar steelt diesel in Voorthuizen 14-03Oudshoorn nieuwe voorzitter Jeu de ... 14-03Volleyballers Het Fietsenhuis naar ... 14-03Barneveld wil prijsacties alcohol ... 13-03Barneveld gaat door met preventieve ... 13-03Fietsster gewond bij aanrijding op ... 13-03Van der Wösten vertrekt bij SDS 13-03Ernstige valpartij Maas van Beek 13-03Spoorbomen overweg Barneveld uren ...1 13-03Nieuwe dimensies voor Hotel Belmont ... 12-03Kind (3) ernstig gewond bij ongeval ...5 12-03Circus Herman Renz strijkt neer in ... 12-03Oranjemok voor scholieren in gemeente ...14














