
Barnevelder aangehouden wegens huiselijk geweld
31-07-2012 12:05
2 reacties
BARNEVELD - De politie heeft maandag rond 10.30 uur een 23-jarige man uit Barneveld aangehouden op verdenking van mishandeling van zijn 24-jarige vrouw. De twee hadden kennelijk ruzie gekregen, waarop de man zijn vrouw bij de keel zou hebben gegrepen. De politie werd erbij geroepen en hield de man aan.
oudere Barnevelder op 31-07-2012 10:47
Even een vraagje: 34 jaar geleden gooide mijn toenmalige vrouw tijdens een woordenwisseling een Gezinspak Smits Chips tegen mijn hoofd aan. Ik heb nu dus al 34 jaar een Chips-trauma. Kan ik daar nog aangifte van doen? Het was tenslotte wel poging tot moord hoor.Gelukkig heb ik het overleefd maar toch.......Maar even zonder gekheid. Pak 100 echtparen en 98 verklaren dat ze wel eens ruzie hebben gehad. Vrogger zei de Pliessie: Das een interne aangelegenheid zoek dat maar uut.Uiteraard wel even een streng babbeltje en koppie koffie plus aai over de bol(van de dader dus) maar dan was het ook opgelost.Als je je er als buurman mee bemoeide en 3 uur later lagen die vechtersbazen weer te Heuken enz. zeiden ze; Waar bemoeit die vent zijn eigen mee en een burenruzie was geboren.Tegenwoordig meteen huis/straat verbod slaat meestal ook nergens op. Sorry dat ik het zeg hoor. Meestal is het: waar 2 vechten hebben 2 schuld.En dan de Pliessie? Heeft die geen andere prioriteiten?Hebben ze die hardrijdende a-sociale motorrijder al eens gepakt?Enz.enz. Ik wens deze kinderen(in mijn ogen dan) veel succes met hun verdere huwelijkscarierre.
Tip voor die man: Een bossie mooie bloemen wil ook wel helpen hoor.
Barnevelder op 03-08-2012 12:37
Een zak chips tegen je hoofd is toch wel wat anders dan dat je keel wordt dichtgeknepen door je partner. Het is juist goed dat de politie hier nu wat aan doet. Geen 1 man heeft het recht om zijn vrouw lichamelijk aan te vallen!!
Vrouw rijdt met auto in sloot in Barneveld
14-03Agenda 14-03Stroeënaar steelt diesel in Voorthuizen 14-03Oudshoorn nieuwe voorzitter Jeu de ... 14-03Volleyballers Het Fietsenhuis naar ... 14-03Barneveld wil prijsacties alcohol ... 13-03Barneveld gaat door met preventieve ... 13-03Fietsster gewond bij aanrijding op ... 13-03Van der Wösten vertrekt bij SDS 13-03Ernstige valpartij Maas van Beek 13-03Spoorbomen overweg Barneveld uren ...1 13-03Nieuwe dimensies voor Hotel Belmont ... 12-03Kind (3) ernstig gewond bij ongeval ...5 12-03Circus Herman Renz strijkt neer in ... 12-03Oranjemok voor scholieren in gemeente ...14






Misbruik




